1 / 3
Prodavam Atomic Race GS 10
80 €
24.01.2022 09:27

Тетово / Тетово

Prodavam dobro socuvani Atomic skii, velicina 166cm

Broj za kontakt - 070 756 374 Zoran

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Се продава од:

Zoran Stefanovski
Потврден огласувач
070756374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам