1 / 1
JABOLKA AJDARET
10 МКД
24.01.2022 10:08

Кичево

ПРОДАВАМ ЈАБОЛКА АЈДАРЕТ, НА ГОЛЕМО И МАЛО. ЦЕНА 10ден/килограм.
тел. 078 22 57 58

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Ljupce
Потврден огласувач
078422617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам