avto servis
24.000 МКД
24.01.2022 10:15

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

se baraat rabotnici za avto servis promena na avto stakla so rabotno iskustvo vo servis ili slicno

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Eurotek
Потврден огласувач
071279239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам