1 / 6
Detski ski pantaloni
30 €
24.01.2022 10:23

Велес / Велес

1 par velicina 122-128(deca 8-10god.)
1 par velicina 148-156(deca10-12god.)
Obleceni nekolku pati, bez nikakvi ostetuvanja.
Info na tel ponedelnik-petok 10-15h

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Се продава од:

Biker & Baker
Потврден огласувач
077640779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам