1 / 3
Тераса Биг Пи !!!
По Договор
02.02.2022 16:12

Охрид / Охрид

🍰🍭🎂Тераса Биг Пи 🍰🧁🍭 лоцирана до Хотел Гарден во склоп на детското игралиште организира родендени за дечиња и секаков вид на прослави, напомена !!! (За просторот не се наплака ) работиме со прифатливи цени и тоа Тост по цена од 50 ден и сокче по цена од 60 ден, екстра ефтино можен капацитет до 25 лица .
Исто така по ( ваша желба) организираме и украсување на обиектот и на масите по нај ефтина цена која би се движела од 1300 ден до 2000 ден во зависност од желбите Тел за контакт : 078 386 787 Зоки
Ве очекуваме !!!!!

Категорија: Останато

Се продава од:

Petreski
Потврден огласувач
075360121
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам