1 / 2
Ford/Opel/UAZ
1.500 €
08.02.2022 13:00

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Bronco

Година:

1990

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava:
Ford Bronco II bes dokumenti 1500 Euro

Whatsapp broj: 00491602208944

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ramiz
Потврден огласувач
71542342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам