1 / 5
Digitalen drven casovnik
750 МКД
Цената е фиксна
11.06.2022 18:55

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Прекрасен дрвен часовник со минималистички дизајн кој се вклопува во ентериерот на вашиот дом или канцеларија.
Дрвена површина со лед дисплеј на кој се прикажани основни податоци како време, датум, температура
Подесување на аларм
Димензии 15 x 4 x 7 cm

Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
Цена на карго 130 ден.
www.mkmarket.mk

Категорија: Часовници и Накит / Останато

Се продава од: Претпријатие

MK market
Потврден огласувач
071713153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам