1 / 1
100% priroden shumski med od Pijaneckioit kraj
500 €
30.01.2022 00:14

Делчево / Делчево

Состојба на предмет
Нов

So garancija 100% priroden med od Pijaneckiot kraj (Delchevo) vo istocna Makedonija.

do 3 tegli - 500 den.
4-9 tegli - 450 den.
>10 tegli - 420 den.

Besplatna dostava vo Skopje.

078 400 008

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

DEJAN
Потврден огласувач
075424130
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам