1 / 12
NAJEVTINIOT NA PAZAR BMW E90 320D FACELIFT 4X4 X-DRIVE
6.300 €
Цената е фиксна
24.05.2022 12:49

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

-NOV UVOZ OD GERMANIJU

-PLATENO SVE + REGISTRACIA 1 GODINA

-BMW E90 LCI FACELIFT 320XD X-DRIVE 4X4

-130KW/177PS

-2008 GODINA (U KNISKA)

-224.000KM SO SERVISNA KNISKA

-M PAKET SEDISTI

-A TEST FOLII

-SEDISTE SO GREENJE

-SENZORI ZA DOZD

-TEMPOMAT

-AUTOMATIK SVETLI (DOLGITE)

-ALUMINSKI BANDAZI 16KI SO NOVI GUMI 2021GODINA

-START STOP

-2 KLUCA

-RADIO SO BLUETOOTH

-SERVISIRANO

-BEZ ZAMENI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Arsim
Потврден огласувач
070631673
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам