1 / 3
Алка Oxette
2.000 МКД
18.03.2022 23:39

Скопје Центар / Скопје

Се продава машка алка Oxette stainless steel (нерѓосувачки челик) тешка широка алка. 1,4 см × 0.7 см.
Цена по договор

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Останато

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070448354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам