1 / 9
Audi A4 2.0 Tdi automatik 2005
4.300 €
08.02.2022 13:00

Дебар / Дебар

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi a4 2.0 automatik so 7 brzini
Registriana do 9 mesec
Servisirana
Zimski gumi
Navi
Perfektna kola

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Sabri
Потврден огласувач
075708999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам