1 / 1
Kupuvam garaza - taftalidze 1
1 €
14.08.2022 19:19

Карпош / Скопје

Квадратура:

15 m²

Купувам подземна гаража во Тафталиџе 1, партизански одреди 107-109, позади Полар врати.
Исплата веднаш!

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се бара од:

Viktor
Потврден огласувач
078226586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам