1 / 1
Niva vo Prdejci
1 €
24.01.2022 18:59

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

11133 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava zemjodelsko zemjiste na KO PRDEJCI so moznost za poveke nameni.
Za site podetalni na 078442933 Nikola

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам