1 / 10
Opel corsa D 1.3 Cdti ECOFLEX 2008
3.700 €
08.02.2022 13:00

Дебар / Дебар

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Opel corsa D 2008
Registriana do 8 mesec
Napraven golem i mal servis
Zimski gumi so al bandasi
Klima
Dugmi na volan
AUX
ECOFLEX
Pali vozi kola

Bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sabri
Потврден огласувач
075708999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам