1 / 5
OPPO A94 5G GLANC NOV NE KORISTEN
10.000 МКД
19.05.2022 14:11

Кратово

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Друга марка

Модел:

Oppo A94

Боја:

Silver

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

📲 Oppo A94 5G
▪️ 128GB / 8GB + 5GB RAM
▫️ Glanc NOV - NE KORISTEN
▪️ EDINSTVEN NA PAZAROT !
▫️ 48MP Quad Camera
▪️ 4310mAh Baterija
▫️ DUAL SIM + SD CARD
▪️ https://youtu.be/BLGUTHQcu38
▫️ Telefonot sledi so polnach.
💶 Cena: 10000den - Bez Zameni !!!
📍 Lokacija: Kratovo
📞 075-571-399

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Simon
Потврден огласувач
075571399
Испрати Е-маил до огласувачот

iPhone 12 Mini 64GB Int. Garancija do 05.11.2022

480 МКД

iPhone XR 64GB EXTRA SOCUVAN

14500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам