1 / 12
DIADORA-FASSI-HORIZON FITNESS ПРЕМИУМ ТРАКИ,ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ
По Договор
29.01.2023 16:55

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

HORIZON FITNESS GERMANIJA

DIADORA FITNESS ITALIJA

FASSI SPORT ITALIJA

ТРАКА ЗА ТРЧАЊЕ,
ЛЕНТА ЗА ТРЧАЊЕ,
TRAKA ZA TRCANJE
LENTA ZA TRCANJE
PISTE VRAPIMI
Rutine
Treadmill

НАЈГОЛЕМ УВОЗ И ЛАГЕР НА ПРЕМИУМ БРЕНД ЛЕНТИ,ТРАКИ ЗА ТРЧАЊЕ НА ЕДНО МЕСТО

Нашите компаративни предности:

Широк распон на цени од 48000Ден.
Гарација на траките за трчање од 2-3-5-10 Год.

* Долгогодишно искуство во областа на увоз и продажба на фитнес опрема,
* Професионални консултантски услуги обезбедени од високо обучени фитнес експерти,
* Загарантиран сервис квалитет на увезена фитнес опрема обезбедена и секогаш достапна услуга,
* Широк асортиман на производи за рекреативци, спортисти, домашни спортски сали, хотели и фитнес центри.

-Лента за Трчање DIADORA 4.6 ITALIA 2К.С 15% наклон до 120кг. 756,00 € 48000ден. 2г. Гаранција

-Diadora Trim 5,5 модел 2,25К.С. 18% наклон до 120кг.
806,00 € 55000ден. 2г. Гаранција

-DIADORA EXESS 5.8 2,5 К.С. 18% наклон до 120кг.
1000 € 62000ден. 3г. Гаранција

-DIADORA EXCESS 6.0 2,5к.с 18% наклон до 130КГ.
1165€ 80000ДЕН. 5Г. Гаранција

-DIADORA EXESS 8.5 2,75к.с. 18% наклон до 120кг.
1242 € 77000 Ден. 5Г. Гаранција

-FASSI SPORT 7.1 3К.С 18% наклон до 130кг.
1258 € 78000Ден. 5Г. Гаранција

-FASSI SPORT 8.0 3к.с. 18% наклон до 140кг.
1290€ 85000Ден. 5Г. Гаранција

-FASSI SPORT 9.5 3.5к.с. 20% наклон до 150кг.
1484 € 96000Ден. 10Г. Гаранција

-HORIZON Omega Z Лента 3К.С до 12% наклон до 159 кг најнов модел премиум
1.699,00 € 105500Ден. 10г. Гаранција

-Horiozon Fitness model Paragon X 3,25 КС / 2,39 kW (дигитален погон) 15% наклон до 180кг.
2499Еур. 155000ден. 10г. ГаранцијаАLPE SPORT FITNESS SOLUTIONS
Bulevar Kuzman Josifovski Pitu 24/15
1000 Skopje Makedonija
078359359
078 323 388
070 220 856
02 2461 547
e-mail:alpesportplanettrejd@yahoo.com

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Ленти за трчање

Се продава од: Претпријатие

ALPE SPORT
Потврден огласувач
078359359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам