1 / 1
kada
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.05.2022 16:47

Карпош / Скопје

plasticna kada socuvana kompletna 170-70 so stranici

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
070318422
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам