1 / 12
Pezo 206 1.4 benzin
3.100 €
Цената не е фиксна
30.08.2022 15:01

Кичево

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo odlicna sostojba i bez dopolnitelni vlozuvanja
-klima
-napraven golem servis
-napraven mal servis
-smeneto set za kumplug originalen

Kontakt na 077-886-955

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

miodrag
11 th september 80/2
Потврден огласувач
077886955
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам