1 / 1
Kindle Paperwhite 7gen za delovi
1.200 МКД
19.07.2022 17:46

Карпош / Скопје

Марка:

Kindle

Големина на екранот:

до 6" инчи

Продавам Kindle Paperwhite 7gen, за делови.
Цена 1200мкд.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
075243145
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам