1 / 12
Isfrlanje sut separiran pesok rizla tampon prevoz na mebel
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.03.2022 09:32

Скопје Центар / Скопје

📣Вршиме:
- Исфрлање шут
- Рушење
- Продажба и превоз на сепариран песок, ризла, тампон речен и брдски (дробен камен), земја и други градежни материјали
- Превоз на канцелариски мебел, покуќнина
- Продажба и местење на бекатон
- Ѕидарски услуги

➡️ Сето тоа по најповолни цени!

Контакт телефон:
070 211 944

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070211944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам