1 / 5
EXTREME 300CC
2.350 €
Цената не е фиксна
14.11.2022 23:37

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2022

Модел:

EXTREME 300

💥ПРОМОТИВНА ЦЕНА ОД 2350€ + ГРАТИС РАКАВИЦИ И КАЦИГА💥

💥МЕСЕЧНА РАТА 45 ЕВРА💥
➡️4T Машина со воздушно ладење
➡️ 19kW Моќност
➡️Инвертирана суспензија
➡️ Ниска потрошувачка
➡️Докажан квалитет
➡️Задоволни 200+ клиенти
💥ПОПУСТ ЗА ПЛАЌАЊЕ ВО ГОТОВО💥

📌БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА📌
ГСГ МОТОРС
☎075/420-080
www.gsgmotors.mk

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

GSG MOTORS
prilepska 46
Потврден огласувач
075420080
Испрати Е-маил до огласувачот

KROS HAMACHI 110CC

1150 €

KROS 125cc

1250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам