1 / 4
Laminator i industriska pecka
1 €
Денес 10:28

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava laminator i industriska pecka ne mnogu koristeni vo ispravna sostojba. Povekje info na tel. 070290934

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

kiko
Потврден огласувач
071391110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам