1 / 3
se prodava Matiz
1.400 €
25.01.2022 09:27

Македонски Брод

Марка:

Chevrolet

Модел:

Matiz

Година:

2004

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

37 kw / 50 ks

Kласа на емисија:

Останато

dobro socuvan matiz

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Zoran
Потврден огласувач
070693604
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам