Lice za lepenje PVC folii
1 €
25.01.2022 10:23

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Производство, Индустриски професии

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Firmata Multi Medija vrabotuva lice za lepenje PVC folija za brendiranje vozila, izlozi, svetlecki reklami. Vasite biografii mozete da gi ispratite na e-mail: multimedia.pogon@yahoo.com ili da ne kontaktirate na 070257529, 075217839

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Ѓорѓи Христовски
Потврден огласувач
070257529
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам