1 / 3
Golem popust Continental gumi 27.5x2.20
1.200 МКД
14.11.2022 16:33

Битола / Битола

LETNA AKCIJA CONTINENTAL GUMI BEZ ZICA 27.5X2.20

2 gumi Race-King - 2200den
2 gumi X-King - 2800den

GUMITE SE NOVI PUSTAM I PO KARGO

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Гуми

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
076 979 858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам