1 / 1
Fen grealka DYNAMIC
1.699 МКД
25.01.2022 10:36

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Redovna cena:2650 den
🔥🔥🔥 cena na popust:1699 den 🔥🔥🔥

Моќност: 1000/2000 W

Напон: 220-240 V

Фреквенција: 50-60 Hz

Водоотпорна

Прилагодлив термостат

Заштита од прегревање

24-часовен тајмер

Далечински управувач

Гаранција: 1 година

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

Resen
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Led grealka kalorifer 750w novi!!

2190 МКД

Elektricna grealka zidna 2000w novi!

2299 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам