1 / 12
Vintage audio cassette NOVI neotpakuvani SSSS
10 €
02.03.2023 07:38

Кисела Вода / Скопје

1. Vintage audio cassette od 1995 godina,BASF TP-II C-90........................cena 12 eur.parce (fiksno).
2. Vintage audio cassette FUJI type II C-74................cena 10
eur.parce (fiksno).
3. BASF CR-S II C-90................................cena 12 eur.parce (fiksno).
4. SONY CD-alpha type II C-60..................cena 10 eur.parce (fiksno).
5. MAXELL XL-II-S C-60.............cena 12 eur.parce (fiksno).od 1980 god.
6. MAXELL UD-XL-II-S C-60.............cena 12 eur.parce (fiksno). od 1978 godina.
7.TDK D type I C-60...................cena 6 eur.parce (fiksno).
8. SONY EF type I C-60...................cena 6 eur.parce (fiksno).
9. Samsung XM-5 C-60 type II........ cena 12 eur. (fiksno).

RETKA Prilika, videte original fotografi, bez nikakvi zameni i pazarenja okolu cenata. I za poveke kaseti cenata e ista. Koj znae za cenata na novi kaseti znae koj neznae-neznae.

ZA DA GI VIDITE SITE MOI OGLASI, VO PROZORCETO ZA PREBARUVAWE ISPISETE.........SSSS.>>>>>>>Барај

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
071352586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам