1 / 8
BMW 320
По Договор
2.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.05.2022 09:30

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

136 kw / 185 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava 320 vo top sostojba pali vozi bez nikakva mana ili vlozuvanje vo nea registrirana servisirana akomulator nov Gumi novi se gledam po slikite se si raboti do najmalo dugme povece inf na 076.564.621 bez zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ford
Потврден огласувач
076564621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам