1 / 4
Volkswagen Golf 4 1.6plin atest !!!!!!!
1.000 €
Цената не е фиксна
01.05.2023 13:23

Велес / Велес

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Golf 4 1.6 atest plin 2000god reg tablici odjaveni moze zamena za golf 3TDI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Caci
Потврден огласувач
071 213 888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам