1 / 4
Samsung Galaxy Tab S5e
11.500 МКД
Цената не е фиксна
12.000 МКД
14.05.2022 18:10

Ресен

Марка:

Samsung

Големина на екранот:

10" инчи

Se prodava Samsung Tablet WIFi vo odlicna sostojba bez grepka, kako nov, so staklena folija na ekran stavena od prv den.
64GB verzija.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава / Можна е замена од:

Kristijan
Потврден огласувач
078221335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам