1 / 1
Kalorifer grealka kvarcna elektricna novi !!
1.650 МКД
25.01.2022 15:50

Ресен

Состојба на предмет
Нов

800w elektricna grealka

Redovna cena 1950 den
🔥🔥🔥Cena na popust:1650 den🔥🔥🔥

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Grealka fen klima duvalka 1000w/2000w kalorifer

2400 МКД

Fen grealka DYNAMIC

1699 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам