1 / 12
BMW 316d 2.0 86 KW FACELIFT 2015 Godina
15.400 €
Денес 13:00

Штип / Штип

Марка:

BMW

Модел:

316

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

86 kw / 117 ks

Kласа на емисија:

Останато

Cena : 15.400€
BMW 316d 2.0 86 KW FACELIFT 2015 Godina
MARKA: BMW
MODEL: 316d 2.0 Advantage
PROIZVEDENO: 2015 GODINA
ZAFATNINA: 1.995 SM3
POMINATO: 222.000 KM
SILA NA MOTOR: 86 KW - 115 HP
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMATRONIK - 2 ZONSKI
START STOP - AUTO HOLD
PARKING SENZORI
TEMPOMAT - AMBIENT LIGHTING
KOMANDI NA VOLAN – NAVIGACIJA
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA💰
2X 🔑
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
📲 IGOR 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам