1 / 3
JEYI iHyper 4 x M.2 SSDNVME RAID CARD
1.500 МКД
Цената е фиксна
2.000 МКД
27.09.2022 15:04

Бутел / Скопје

- JEYI iHyper M.2 X16 TO 4X NVME PCIE3.0 GEN3 X16 TO 4*NVME RAID CARD

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам