1 / 9
Renault kango 2000god 1.9 dti
100.000 МКД
29.01.2022 17:38

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Модел:

Kangoo

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Odlicno socuvan,redovno servisiran so klima

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
075994558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам