1 / 1
Nevica Ski Jacket
70 €
25.01.2022 16:23

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

L

Боја:

Црна

Nova zimska jakna za skijanje. L golemina (golema velicina odgovara za XL/XXL)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Ивица
Потврден огласувач
075396055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам