1 / 6
Iventar za resorant i picerija
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.10.2022 17:54

Кичево

Profesionalna montazna furna za pici na drva
Profesionalna skara
Masina za pecenje pilinja
Mikser za testo od 15 kg
I mnogu druga oprema
Mozna e zamena za avtomobil ili kombe

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

VF
Потврден огласувач
071226993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам