1 / 10
GOLF 5 2.0 131 KW
3.660 €
28.01.2022 17:00

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava golf 5

077849246

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ramazan
Потврден огласувач
077849246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам