1 / 3
Prodavam shasii za prikolka-2x250eur
По Договор
01.02.2022 16:57

Штип / Штип

Prodavam shasii za prikolka-2x250eur
Shasiite se izvadeni od komori za sladoled so dimenzii 3m na 1m i istite se fabricki i idealni za pravenje na prokolki.
Za podetalni informacii javete se na: 070/556-428 (javuvanje do 20h)

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Evica
Потврден огласувач
070602266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам