1 / 4
KROS YX 150
1.450 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
23.03.2022 23:58

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2022

Модел:

KROS YX 150 by HAMACHI

💸ЦЕНА: 1450 € 💸
Месечна рата од 2100 ден.
Mожност за плаќање од 6 до 48 месечни рати ❗❗❗

👇 Потребни документи за аплицирање:
За вработени во државен јавен сектор:
* Лична карта
* Заверена потврда од работа (ние ви ја доставуваме)

За вработени во приватен сектор:
*Лична карта
*Заверена потврда од работа (ние ви ја доставуваме)
*M1/M2 образец (копија)
*Извод од трансакциона сметка за последните 6 месеци

За Пензионери до 72 години :
* Лична карта
*Последен чек од пензија.

* Одобрување во тек на истиот ден*
⤵ Спецификации за HAMACHI YX 150 ⤵
✅Мотор 150cc 4-Тактен
✅Воздушно ладење
✅Зафатнина на мотор 150цм3
✅Моќност 13kw
✅Брзини 5
✅Анелогна шал табла
✅Гуми предни (70/100-19)
✅Гуми задни (90/100-16)
✅Кочници предни и задни на дискови
✅Палење електрично/курбла
✅Тежина на мотор 115кг.
💥 1 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА💥

✨Обезбеден сервис, резервни и потрошни делови
ℹ️БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈАℹ️
💯Гратис кацига и ракавици
За плаќање во готово следува попуст!!!

📞075/420-080
https://gsgmotors.mk/product/yx-150/

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

GSG MOTORS
prilepska 46
Потврден огласувач
075420080
Испрати Е-маил до огласувачот

EXTREME 300CC

2350 €

KROS YX 150

1450 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам