1 / 11
iLuv radio/ipod/aux HI-FI dual alarm
800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.04.2022 18:21

Кисела Вода / Скопје

prodavam radio budilnik
iLuv iMM173
radio - iPod - aux - alarm
moze da se proba
komplet ispravno doneseno od GERMANIJA
mozna e dostavaniz cela MK preku kargo ekspres

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

vlatko
Pintija
Потврден огласувач
075496644
Испрати Е-маил до огласувачот

radio TCM

300 МКД

SONORO CUBO CD/Mp3/AUX/RADIO mini sistem

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам