1 / 1
KING 125cc
1.150 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
25.01.2022 20:55

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останати марки

Вид:

Останато

Година:

2022

Модел:

KING 125cc

📌KING 125📌
💸ЦЕНА: 1350 € 💸
🔘Месечна рата од 32 евра.✔
🔘Mожност за плаќање од 6 до 48 месечни рати ❗❗❗
👇 Потребни документи за аплицирање:
⚫За вработени во државен јавен сектор:
* Лична карта✔
* Заверена потврда од работа (ние ви ја доставуваме)✔
⚫За вработени во приватен сектор:
*Лична карта✔
*Заверена потврда од работа (ние ви ја доставуваме)✔
*M1/M2 образец (копија)✔
*Извод од трансакциона сметка за последните 6 месеци✔
⚫За Пензионери до 72 години :
* Лична карта✔
*Последен чек од пензија✔
➡ Одобрување во тек на истиот ден⬅
Одобрување за 15 минути
⤵ Спецификации за HAMACHI KING ⤵
✅Мотор 125cc 4-Тактен
✅Воздушно ладење
✅Зафатнина на мотор 125цм3
✅Моќност 10kw
✅Брзини 5
✅Аналогна шал табла
✅Гуми предни (2.75-18)
✅Гуми задни (3.00-18)
✅Кочници предна диск задна гуртна
✅Палење електрично/курбла
✅Тежина на мотор 106кг.
💥 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА💥
🔘Обезбеден сервис, резервни и потрошни делови✔
🔘БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА✔
🔘Гратис кацига и ракавици
📌За плаќање во готово следува попуст📌
📞075/420-080
https://gsgmotors.mk/product/hamachi-king-125cc/

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од: Претпријатие

GSG MOTORS
prilepska 46
Потврден огласувач
075420080
Испрати Е-маил до огласувачот

KING 125cc

1150 €

KROS YX 150

1450 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам