1 / 2
Pojacalo Pioneer SX-202R
3.800 МКД
03.07.2022 15:53

Куманово / Куманово

Prodavam pojacalo Pioneer model SX-202R vo odlicna ispravna sostojba kako novo e pojacaloto.
Prakjam i po kargo niz cela Makedonija
Kontakt broj: 078427238

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Audi
Потврден огласувач
078427238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам