1 / 11
X5 4.4i 286ks LPG
7.000 €
22.03.2022 11:48

Брвеница / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2002

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

210 kw / 286 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

X5 4.4i 286ks Sportpaket
2002 god. Registracijata e istecena !
Plinski ured
Shiber
Sport sedista so greaci i elektrika
Crn plafon
Navigacija fabricka
Sport volan so komandi
Motor i podvozje servisirani bez golemi vlogovi dzipot e stegnat i celosno ispraven fali samo registracija
Sitni karoseriski zabeleski

7000€ bez zamena samo kes ima prostor okolu cenata.
Kontakt: 078325035
078325035
078325035
078325035
078325035

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Alpina
Потврден огласувач
071312705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам