1 / 9
Zvucnici vuferi pojacala
60 €
25.01.2022 23:43

Охрид / Охрид

Zvucnici = 200W - 60 evra
Vuferi = 500W - 20 evra
4-8 ohma (paralelna ili seriska vrska) so što možat da se koristat i vo avtomobil. - 40 evra

Telefon
071 231 961 viber
077 852 985 viber

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Никола
Потврден огласувач
077852985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам