1 / 10
Opel Vectra
1 €
25.01.2022 23:44

Кичево

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam opel vectra A 2.0 16v 136 ks. Godina 1995 so full oprema. Voziloto e od prv gazda dobro socuvano za godinite. Pominati 235000 km.
Tel 071819440

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Baki
Потврден огласувач
071819440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам