1 / 3
Daewoo kalos
1 €
25.01.2022 23:50

Кичево

Марка:

Daewoo

Модел:

Kalos

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam polovni delovi za Daewoo kalos 1.2 benzin. Godina 2004.
Tel:071819440

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Baki
Потврден огласувач
071819440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам