1 / 3
LCD Televizori 40-43 inci Philips, Samsung. Izbor
6.500 МКД
24.09.2022 10:54

Аеродром / Скопје

Марка:

Philips

Производ:

LCD

Големина:

102 cm (40 inch)

Se prodavaat koristeni LCD televizori od 40-50 inci
od Fuego, Panasonic i Philips.

Mozna e zamena i za skrseni ili defekt televizori so mala doplata. So donesuvanje na star televizor dobivate subvencija do 4500 denari pri kupuvanje na nov ili koristen televizor


1. Fuego 32" (81cm)

Cena za razmena 6000 denari
Cena za kes 3900 denari

2. Fuego 40" LED (102cm)

Cena za razmena 8500 denari
Cena za kes 6500 denari

3. Panasonic 42" LCD Full HD Smart ( 107cm)

Cena za razmena 10000 denari
Cena za kes 8000 denari

4. Philips 42" Smart full hd

Cena za razmena 10500 den
Cena za kes 8500 den

5. 43" philips 43pus7805 4k Ultra HD Smart model 2021 godina ( preostanata 9 meseci garancija)

Cena za razmena 16900 den
Cena za kes 14900 den6. 50" vivax 4k Android Smart novi

https://m.tehnomarket.com.mk/product/29392441/vivax-imago-led-tv-50uhds62t2s2sm-4k-led-android-televizor

Cena za razmena 21000 den
Cena za kes 18500 den

Se prifkaat televizori so defekt ili skrsen displej

Televizor od 26-40" se prifaka 3000 denari
Televizor od 43-50" se prifaka 3500 denari
Televizor od 55-65" se prifaka 4500 denari


Imame izbor i na novi Televizori so garancija so golemini od 43-65" po naracka. od modelite na Samsung, Sony, Panasonic, LG, Toshiba.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

comtec
Потврден огласувач
070 832 336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам