1 / 5
Ford Connect Transit
3.000 €
29.05.2022 12:20

Струга / Струга

Марка:

Ford

Модел:

Transit

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ford Transit Connect
2007 god.
1.8 TDCI
66 kw
220.000 km pominati

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Diar
Потврден огласувач
072206432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам