1 / 4
Ford Connect Transit 2011
4.200 €
29.05.2022 12:20

Струга / Струга

Марка:

Ford

Модел:

Transit

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Ford Connect Transit
1.8 TDCI
2011 god.
247.000 km pominati

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Diar
Потврден огласувач
072206432
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам