1 / 8
Деловен простор
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.04.2022 09:20

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Се издава деловен простор, целосно реновиран.
Се наоѓа на одлична локација на улица Маршал Тито бр.131 на 50 м од плоштадот во Гевгелија.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Ѓорге
Потврден огласувач
070881120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам